Bohumil Motyčka

303927. Anemonky

popis: Olej na kartonu, 29x20 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: prof. ak. malíř

dražba ukončena: 07.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 06.03.2020 19:38:04 2663