Bohumil Mareček

60955. Zátiší s přadlenou

popis: Olej na dřevě, 40x30 cm. Signováno vpravo nahoře B. Mareček 1940. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč