Bohumil Mareček

69785. Zašlá sláva - Jindřichův Hradec

popis: Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vpravo dole B. Mareček. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen