Bohumil Mareček - Z mého ateliéru

Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno vpravo dole B. Mareček 47. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

58778. Z mého ateliéru
Dražba ukončena:29.04.2021 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč