Bohumil Mareček

59758. V dámském budoáru

popis: Olej na plátně, 58x48 cm. Signováno vpravo dole B. Mareček. Datováno 1915. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 13 000 Kč