Bohumil Mareček - Podhorská krajina

Olej na kartonu, 27x35 cm, signováno vlevo dole B. Mareček 1918, rám.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

15045. Podhorská krajina
Dražba ukončena:30.11.2017 22:51:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč