Bohumil Mareček - Husopaska

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole B. Mareček 1942. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

83779. Husopaska
Dražba ukončena:28.09.2022 21:25:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč