Bohumil Mareček - Akt sedící dívky

Olej na kartonu, 54x46 cm. Signováno vpravo nahoře B. Mareček 24. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

43859. Akt sedící dívky
Dražba ukončena:30.04.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč