Bohumil Mareček - Akt na poduškách

Pastel, 55x72 cm. Signováno vpravo nahoře B. Mareček 1912. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

59974. Akt na poduškách
Dražba ukončena:27.05.2021 19:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč