Bohumil Mareček - Akt na poduškách

Olej na plátně, 90x120 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

58754. Akt na poduškách
Dražba ukončena:29.04.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč