Bohumil Mareček - Kaplička

Olej na kartonu, 26x34 cm, signováno vpravo dole B. Mareček, rám.

1884, Praha - 1962

2151. Kaplička
Dražba ukončena:26.03.2015 22:23:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč