Bohumil Mareček - Dívčí poloakt

Olej na plátně, 68 x 51 cm, rámováno, signováno vlevo dole. Restaurováno: opravena 3 lokální protržení plátna.

994. Dívčí poloakt
Dražba ukončena:26.03.2014 20:16:47
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč