Bohumil Lizner - V horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x47 cm. Signováno vpravo dole B. Lízner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1881 – 1957
Český malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na mnichovské Akademii, posléze na soukromé škole v Paříži. Maloval hlavně krajiny, podobizny, tvořil i exlibris a plakáty. Je rovněž autorem jednoho okna v chrámu Sv. Ducha v Hradci Králové a okna v kapli boromejek tamtéž.

110252. V horách
Dražba ukončena:28.01.2024 20:27:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.01.2024 20:24:11 14453
500 Kč 28.01.2024 0:32:30 13222