Bohumil Kubišta - Zahrada v Praze

Dřevoryt, 24x15 cm. Signováno vlevo dole K. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1918

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 103 000 000 Kč

61198. Zahrada v Praze
Dražba ukončena:14.07.2021 19:40:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč