Bohumil Kubišta - Přímořská krajina

Dřevoryt, 10x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1884 - 1918

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 103 000 000 Kč

86950. Přímořská krajina
Dražba ukončena:07.12.2022 20:45:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč