Bohumil Kubišta - Portrét muže

Linoryt, 20x15 cm. Nesignováno. Datováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1884 - 1918

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 103 000 000 Kč

98017. Portrét muže
Dražba ukončena:02.07.2023 20:55:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč