Bohumil Krs - Spící dívka

Kresba, 15x16 cm. Signováno vlevo dole Krs 8.srpna 1927. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo z dědictví po babičce, blízké přítelkyni autora. Dílo bylo darem.

37334. Spící dívka
Dražba ukončena:13.11.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.11.2019 19:04:12 930