Bohumil Krs - Hradištský Újezd

Kresba, 44x51 cm. Signováno vlevo dole Krs. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

26484. Hradištský Újezd
Dražba ukončena:16.01.2019 21:27:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2019 21:22:37 3314
500 Kč 15.01.2019 21:45:10 683