Bohumil Krs - Hostina

Kombinovaná technika, 44x59 cm. Signováno vpravo dole Krs 30.VI. 1921. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 91 cm

97805. Hostina
Dražba ukončena:18.06.2023 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč