Bohumil Bimba Konečný - Cesta k domu

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole B. Konečný. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1918 – 1990
Malíř, ilustrátor, středoškolský profesor v Praze. Studoval profesuru kreslení na ČVUT v Praze, zeměpis na FF UK a na AVU u prof. Obrovského. Ilustroval knihy J. Foglara, též časopisy, tvořil reklamní ilustrace. Byl známý pod přezdívkou Bimba.

116737. Cesta k domu
Dražba ukončena:02.06.2024 21:44:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč