Bohumil Knyttl

19867. Předjarní nálada u Vysokého Mýta

popis: Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Knyttl. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 26.04.2018 19:46:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 30.03.2018 9:45:03 831