Bohumil Jaroš - V Tatrách

Olej na kartonu, 15x22 cm, signováno vlevo dole Jaroš, rám, zaskleno.

1856, Jičín - 1924, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3035. V Tatrách
Dražba ukončena:01.10.2015 22:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 01.10.2015 18:19:25 626
800 Kč 25.09.2015 22:41:00 505