Bohumil Jaroš - Romantická krajina

Olej na plátně, 31x42 cm, signováno vpravo dole B. Jaroš, rám.

1856, Jičín - 1924, Praha

Pozn.: Rám silně poškozen. Provedena rentoláž. Malba restaurována.

2392. Romantická krajina
Dražba ukončena:28.05.2015 19:24:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč