Bohumil Jaroš - Podvečer

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole B. Jaroš, rám.

1856, Jičín - 1924, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3159. Podvečer
Dražba ukončena:25.11.2015 20:52:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč