Bohumil Jaroš - Jezero v horách

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 41x62 cm, signováno vlevo dole B. Jaroš, rám, pasparta, zaskleno.

1856, Jičín - 1924, Praha
Pocházel z malířské rodiny. Žák kreslířské školy v praze (1879-1883, Reynier), poté soukromá studia u prof. Jana Subiče a Julia Mařáka (1886-1891). Věnoval se krajinomalbě. Námětem mu bylo prostředí Posázaví, Šumavy, Moravy i Slovenska. Mimo malbu byl také restaurátorem fresek.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

vydraženo
6442. Jezero v horách
Dražba ukončena:30.11.2016 20:09:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 100 Kč limit (30.11.2016 20:04:46) 194
3 000 Kč 30.11.2016 20:04:47 930
2 900 Kč limit (30.11.2016 20:02:21) 194
2 800 Kč limit (30.11.2016 20:02:22) 930
2 500 Kč limit (30.11.2016 19:23:13) 930
2 400 Kč limit (30.11.2016 19:23:14) 212
2 000 Kč limit (30.11.2016 19:22:49) 212
1 900 Kč 30.11.2016 19:22:50 930
1 800 Kč limit (30.11.2016 19:22:43) 212
1 700 Kč 30.11.2016 19:22:44 930
1 600 Kč limit (30.11.2016 19:22:37) 212
1 500 Kč 30.11.2016 19:22:38 930
1 400 Kč 30.11.2016 18:26:22 212
1 300 Kč limit (30.11.2016 18:13:25) 1016
1 220 Kč limit (30.11.2016 18:13:26) 734
700 Kč limit (27.11.2016 21:08:45) 734
600 Kč 27.11.2016 21:08:46 1016
500 Kč 22.11.2016 21:11:03 734