Bohumil Hradečný - Zapadající slunce v Krkonoších

Olej na kartonu, 62x50 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

92485. Zapadající slunce v Krkonoších
Dražba ukončena:26.03.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.03.2023 13:37:57 5661
500 Kč 22.03.2023 2:27:30 3399