Bohumil Hradečný - Tůň ve Vítanově

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

29622. Tůň ve Vítanově
Dražba ukončena:27.03.2019 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč