Bohumil Hradečný - Stará kuchyně

Olej na kartonu, 40x33 cm. Signováno vlevo dole B.Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

300582. Stará kuchyně
Dražba ukončena:05.09.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč