Bohumil Hradečný

67535. Snopy

popis: Olej na překližce, 50x60 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě
Student AVU v Karlsruhe v Badensku (prof. Julia Bergmann a prof. Walter). Byl pilným krajinářem. Desítky výstav u nás a také v zahraničí. Zahraniční výstavy probíhaly zejména ve Vídni, kde pět let působil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 17.10.2021 20:48:54

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč