Bohumil Hradečný - Říčka

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole špatně čitelně B. Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

32579. Říčka
Dražba ukončena:30.05.2019 19:13:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč