Bohumil Hradečný - Říčka

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

20071. Říčka
Dražba ukončena:25.04.2018 22:45:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč