Bohumil Hradečný - Ráno na horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

304633. Ráno na horách
Dražba ukončena:01.05.2020 20:14:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč