Bohumil Hradečný - Předjaří v horách

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

81701. Předjaří v horách
Dražba ukončena:17.07.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč