Bohumil Hradečný - Na polní cestě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

32547. Na polní cestě
Dražba ukončena:30.05.2019 19:01:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč