Bohumil Hradečný - Na břehu řeky

Olej na kartonu, 50x61 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

308565. Na břehu řeky
Dražba ukončena:06.05.2021 20:15:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč