Bohumil Hradečný - Libeňský most

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Nerámováno.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

72877. Libeňský most
Dražba ukončena:23.02.2022 22:22:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč