Bohumil Hradečný - Krkonoše - zimní dopoledne

Olej na kartonu, 30x41 cm. Signováno vlevo dole B. Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

35526. Krkonoše - zimní dopoledne
Dražba ukončena:26.09.2019 23:11:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč