Bohumil Hradečný - Krajina s břízami

Olej na plátně, 92x122 cm. Signováno vlevo dole B. Hradečný. Rám.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

32618. Krajina s břízami
Dražba ukončena:30.05.2019 19:59:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč