Bohumil Hradečný - Konvolut 3 olejomaleb

Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Bohumila Hradečného.

2x Olej na kartonu a 1x olej na překližce, rozměry od: 25x34 cm do 35x50 cm. Signovány vpravo dole B. Hradečný. Nerámovány.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

110043. Konvolut 3 olejomaleb
Dražba ukončena:21.01.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč