Bohumil Hradečný - Konvolut 2 prací: Zátiší s jablky a Lázně Bělohrad - rybník

Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Bohumila Hradečného.

Nejdelší strana: 44 cm

1. Olej na překližce, 20x29 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

2. Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

110046. Konvolut 2 prací: Zátiší s jablky a Lázně Bělohrad - rybník
Dražba ukončena:21.01.2024 20:16:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč