Bohumil Hradečný - Konvolut 2 prací - Topolová alej v Kolovratech a Ohře v Libochovicích

Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Bohumila Hradečného.

Nejdelší strana: 47 cm

Olejomalby na plátně fixovaném na kartonu, oba 25x35 cm. Signovány vpravo dole B. Hradečný. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

109034. Konvolut 2 prací - Topolová alej v Kolovratech a Ohře v Libochovicích
Dražba ukončena:14.01.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč