Bohumil Hradečný - Kočovníci

Olej na plátně, 100x150 cm. Signováno vlevo dole B. Hradečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 177 cm

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

vydraženo velký formát
81255. Kočovníci
Dražba ukončena:28.07.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč