Bohumil Hradečný - Klokočské skály

Olej na kartonu, 48x69 cm. Signováno vpravo dole B.Hradečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

300564. Klokočské skály
Dražba ukončena:05.09.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč