Bohumil Hradečný - Jahody - kvalitní dobový rám

Olej na překližce, 17x20 cm. Signováno vpravo dole B. Hradečný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Bohumila Hradečného.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1876, Prostějov na Moravě - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

109091. Jahody - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:14.01.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč