Olej na překližce, 50x60 cm, signováno vpravo dole B. Hradečný, rám zaskleno.
1876, Prostějov na Moravě
Student AVU v Karlsruhe v Badensku (prof. Julia Bergmann a prof. Walter). Byl pilným krajinářem. Desítky výstav u nás a také v zahraničí. Zahraniční výstavy probíhaly zejména ve Vídni, kde pět let působil.
Pozn.: V levém horním rohu malba mírně poškozena prasklinou v překližce.