Bohumil Hradečný - U splavu

Olej na překližce, 50x60 cm, signováno vpravo dole B. Hradečný, rám zaskleno.

1876, Prostějov na Moravě
Student AVU v Karlsruhe v Badensku (prof. Julia Bergmann a prof. Walter). Byl pilným krajinářem. Desítky výstav u nás a také v zahraničí. Zahraniční výstavy probíhaly zejména ve Vídni, kde pět let působil.

Pozn.: V levém horním rohu malba mírně poškozena prasklinou v překližce.

2066. U splavu
Dražba ukončena:26.03.2015 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč