Bohumil Hradečný - Cesta vesnicí

Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: vzadu štítek se jménem malíře.

368. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:25.04.2013 22:06:23
Vyvolávací cena:2 200 Kč
vydraženo za:2 200 Kč

2 200 Kč 25.04.2013 22:01:23 98