B. Horník - Muž v beranici

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x32 cm, signováno vpravo nahoře B. Horník, rám.

5771. Muž v beranici
Dražba ukončena:29.09.2016 22:45:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč