Bedřich Horálek - Soubor 3 grafických listů z Českého ráje

Litografie, 32x45 cm, 32x49,5 cm a 32x47,5 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rámy, pasparty, zaskleno.

Pozn.: Obec Branžeš a okolí. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000

9257. Soubor 3 grafických listů z Českého ráje
Dražba ukončena:12.04.2017 19:54:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč