Litografie, 32x45 cm, 32x49,5 cm a 32x47,5 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rámy, pasparty, zaskleno.
Pozn.: Obec Branžeš a okolí. Mírně poškozeno.
o autorovi: 1913 - 1981
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000