Bohumil Čížek - Ze Zdětína

Olej na plátně, 55x66 cm. Signováno vlevo dole Čížek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

16974. Ze Zdětína
Dražba ukončena:01.03.2018 21:47:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč