Bohumil Čížek - U křížku

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole B. Čížek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

27167. U křížku
Dražba ukončena:30.01.2019 21:13:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč